سوالات متداول

در صورتی که پاسخ سوال خود را در بین سوالات زیر پیدا نکردید از طریق فرم ارتباط با ما سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان ما بزودی پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.سعی کنید پرسش خود را واضح اعلام کنید. همچنین میتوانید بصورت تلفنی نیز با کاراشناسان ما تماس گرفته و بصورت تلفنی مشاوره دریافت کنید.


با تشکر از حسن انتخاب شما

بله میتوان روی لنزهای زنون خور هدلایت هم نصب کرد.

تمام لنز های زنون خور درنیماپارت پایه لامپ H1 نصب میشود.میتوان به جای لامپ زنون ،هدلایت H1 تهیه کرد.

لنزهای لیزری برای خودروهای اروپایی و آسیایی طراحی شده. به خاطر  تنوع زیاد لنزهای لیزری موجود در نیما پارت میتوان چند مدل از آن را روی ماشین های ایرانی نصب کرد.نیما پارت با داشتن ابزار مخصوص برای نصب لنز لیزری ،مانند الگو زن رفلکتور ،میتواند لنز مورد نظر شما را روی چراغ ماشین ایرانی نصب کرد. برای اطلاعات و راهنمایی بیشتر واتس اپ پیام دهید

لنزهای لیزری جایگزین ارتقاء یافته برای لنزهای خودروهای اروپایی و آسیایی میباشد. لنزهای لیزری دارای براکت یونیورسال بدنه می‌باشد و میتواند آنها رو روی خودروهای اروپایی و آسیایی نصب کرد.تمام لنزهای لیزری دارای کاتالوگ شرکت سازنده می‌باشد که میتوانید قبل از خرید به پشتیبانی سایت شماره فنی خودرو یا نام خودرو و سال تولید بدهید تا لنزهای قابل نصب بر روی ماشین شما را معرفی کنند.

در آخر لنزهای لیزری برای خودروهای بنز.بی ام و.تویوتا.لکسوس. کیا.هیوندای.جک.چانگان.اریزو.تیگو .رنو.نیسان‌ قابل نصب است